Doprava a platba

Kurýr 

Přepravní společnost je balíkový přepravce doručující obvykle do 24hodin od předání zásilky do přepravy. Maximální hmotnost zásilky je 35Kg

V den doručení Vás bude kontaktovat doručující řidič ohledně přesnějšího času dodání Vaší zásilky, které bude v rozpětí jedné hodiny a to nejpozději dvě hodiny před samotným doručením.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení.

 

Česká pošta - doručení na adresu

Doručení zásilky od České pošty, na adresu v České republice.

 Obvyklá doba doba doručení po ČR je do 2 pracovních dní od odeslání zboží.

 Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

 Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Zásilkovna

Doručení Vaší objednávky do Vámi zvolené pobočky sítě výdejních míst Zásilkovna. Obvyklá doba doručení objednávky na výdejní místo je 2-3 pracovní dny.

V současnosti si můžete vybírat z více jak 1100 poboček této sítě výdejních míst.

Jakmile bude zásilka na výdejním místě připravena k odběru, budete kontaktováni SMS.

 

 

Způsoby platby

Dobírka

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese, nebo při vyzvednutí na České poště případně pobočce Zásilkovny

Platební kartou online - ZDARMA

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.        

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Bankovním převodem

Zboží je možné uhradit předem na náš bankovní účet vedený u FIO.
Číslo účtu: 2301806840/2010 , Baliz s.r.o . Variabilní symbol je číslo Vaší objednávky.